Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгрантів для реалізації програми «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна».

 Інформація про субгрант

Проект АГРО передбачає надання до п’ятнадцяти (15) субгрантів на забезпечення  ресурсної, технічної та експертної підтримки ММСП, щоб допомогти їм зберегти вирощену зернову продукцію та зміцнити стійкість свого бізнесу в умовах війни. Програма АГРО планує надати для цього до 300 000 000 грн. за допомогою цих 15 субгрантів. Остаточна сума кожного субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів.

Передбачається, що кошти субгранту будуть спрямовані на:

  • Закупівлю засобів виробництва, в т.ч. сільськогосподарського обладнання по доробці, сушінню та зберіганню зерна;
  • Закупівлю витратних матеріалів для забезпечення зберігання зерна;
  • Закупівлю матеріалів для будівництва тимчасових зерносховищ, в тому числі модульного типу;
  • Компенсацію вартості експертної, лабораторної та навчально-інформаційної підтримки;
  • Компенсацію організаційних та адміністративних витрат субреципієнта на здійснення діяльності з виконання цього проекту.

Наша компанія пропонує послуги з швидкого проектування та будівництва зерносховищ модульного типу. Вже за два місяці від початку будівництва зерносховище готове до експлуатації.

Також ми виконуємо роботи з проектування комплексів по доробці, сушінню та зберіганню зерна. Допомогаємо із вибором постачальника обладнання, виходячи із бажань та можливостей замовника. Виконуємо проект у стислі строки.

Отримати детальну інформацію щодо проектування зерносховищ та комплексів по доробці, сушінню та зберіганню зерна.

Деталі щодо субгрантів за посиланням.